1. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej w sobotę poświęcenie pojazdów. Prosimy ustawiać samochody wokół kościoła.
  2. W środę wspomnienie Anny i Joachima, rodziców NMP.
  3. Decyzją Matki Generalnej Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla odwołana została z posługi w naszej parafii s. Monika Mackiewicz i skierowana do posługi w Szczecinie. Życzymy siostrze szczególnej asystencji Ducha Świętego i entuzjazmu w posługiwaniu z zapewnieniem o pamięci modlitewnej.
  4. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii wychodzi grupa czerwona. Chętnych do wspólnego kroczenia pielgrzymim szlakiem zapraszamy do zapisów w zakrystii.
  5. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  6. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00
  7. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  8. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny”
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u