1. Gościmy w naszej parafii ks. Andrzeja Remineć z miasta Bohorodczany w Archidiecezji Lwowskiej. Serdecznie witamy.
  2. Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00, dla wszystkich codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30. W piątek nabożeństwo różańcowe dla wszystkich odprawione zostanie o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie koła biblijnego w czwartek po Mszy i nabożeństwie w salce na plebanii.
  4. Filharmonia Zielonogórska zaprasza na koncert symfoniczny zatytułowany „Mój czas jeszcze nadejdzie” w piątek 13. 10. 2023 godz. 19.30 w naszym kościele parafialnym. Bilety do nabycia on line, w kasie ABILET lub w kościele na półgodziny przed koncertem. Szczegóły na plakatach.
  5. W sobotę Dzień Edukacji .Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
  6. Apostolat Trzeźwości zaprasza w przyszłą niedzielę 15.10 na Mszę św. o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w sobotę na godz. 18.00 w int. Ojczyzny, Ojca Świętego, Duchowieństwa, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nich powstałych oraz pokoju w Ukrainie na i na świecie. Spotkanie formacyjne po Mszy św. w salce pod kościołem.
  8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Można składać wypominki do puszki w prezbiterium.
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” . Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” . Dodatkowo drugi numer Magazynu Niedzieli z cyklu Kościół –Dziedzictwo- Ojczyzna, czyli magazyn prezentujący ludzi wiary, polskie tradycje i sprawy rodziny. Z kolei Redakcja „Gościa Niedzielnego” zaprasza do nabycia „Gościa Ekstra” pisma poświęconemu fenomenie Maryjnych objawień.
  10. Po dwunastu latach eksploatacji przez kilkanaście dni trwać będą w kościele prace modernizacyjne systemów grzewczych i urządzeń fotowoltaicznych polegające na wymianie pomp ciepła i zwiększeniu mocy paneli fotowoltaicznych. Są to urządzenia bardzo kosztowne. Kto mógłby i chce wesprzeć finansowo te prace zapraszamy do udziału w tym koniecznym przedsięwzięciu. Bóg zapłać za każdy gest i wsparcie.
  11. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wszystkim wspierającym kontoparafialne. Dzisiaj za tydzień zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia.

stat4u