1. Jutro (poniedziałek) św. Jadwigi Śląskiej i 45 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyłę na Papieża Jana Pawła II
  2. W środę św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. Polecajmy w naszych modlitwach tych, którzy przez swoją pracę i zaangażowanie w służbę zdrowia niosą pomoc i ulgę chorym.
  3. Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00, dla wszystkich codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30.
  4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za „dusze, które są w ręku Boga”, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Kartki wypominkowe wyłożone są w prezbiterium, a wypełnione można złożyć do puszki.
  6. Po dwunastu latach eksploatacji przez kilkanaście dni trwać będą w kościele prace modernizacyjne systemów grzewczych i urządzeń fotowoltaicznych polegające na wymianie pomp ciepła i zwiększeniu mocy paneli fotowoltaicznych. Są to urządzenia, które mają za zadanie ogrzać i oświetlić Instytut Filozoficzno –Teologiczny, zaplecze duszpasterskie i edukacyjne w kościele i system ogrzewania podłogowego w kościoła, razem 5 tyś. m2. Kto mógłby i chce wesprzeć finansowo te prace zapraszamy do udziału w tym koniecznym przedsięwzięciu. Bóg zapłać za każdy gest i wsparcie.
  7. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” . Redakcja „Gościa Niedzielnego” zaprasza do nabycia „Gościa Ekstra” pisma poświęconemu fenomenie Maryjnych objawień.
  8. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę. W przyszłą niedzielę ofiary przeznaczone są na Misje.

stat4u