1. Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00, dla wszystkich codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30.
  2. Spotkanie Koła Biblijnego w czwartek po różańcu w salce na plebanii.
  3. W sobotę imieniny bpa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
  4. Od 3.11. o godz. 19.30 rozpoczyna się kurs przedmałżeński w parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za „dusze, które są w ręku Boga”, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Kartki na wypominki wyłożone są w prezbiterium, a wypełnione można złożyć do puszki. Jest możliwość zamawiania Mszy świętych wypominkowych w intencji zmarłych krewnych i przyjaciół, które będą sprawowane w pierwsze piątki poszczególnych miesięcy w ciągu roku.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tematem aktualnego numeru "Niedzieli" jest pojednanie małżonków. Do "Niedzieli" jest dołączony bezpłatny dodatek "Bliżej życia z wiarą". W "Gościu Niedzielnym" przeczytamy o konflikcie izraelsko-palestyńskim.
  7. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę przeznaczoną na Misje i wszystkim wspierającym prace modernizacyjne systemów grzewczych i urządzeń fotowoltaicznych kościoła parafialnego.

stat4u