1. We wtorek zakończenie nabożeństwa różańcowego. Dziękujemy wszystkim grupom modlitewnym naszej parafii za przygotowanie i prowadzenie wspólnej modlitwy a dzieciom za ich liczny udział.
  2. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30., 8.30., 10.00, 12.00 i 19.00. Mszy św. o godz. 14.00 nie będzie. Tradycyjnie o godz.14.00 na starym cmentarzu komunalnym rozpocznie się procesja i bezpośrednio po procesji przy kaplicy odprawiona zostanie Msza św. w int. wszystkich zmarłych. Zapraszamy do udziału. Na nowym cmentarzu Procesja i Msza św. o godz. 12.00
  3. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota m-ca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
  4. Przez cały miesiąc listopad modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Wierni, którzy w miesiącu listopadzie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących pod zwykłymi warunkami.
  5. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  6. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wszystkim wspierającym konto parafialne szczególnie prace modernizacyjne systemów grzewczych i urządzeń fotowoltaicznych kościoła parafialnego.

stat4u