1. Przez cały miesiąc listopad modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej (klasy 8) we wtorek o godz. 16.30 w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa.
  3. W czwartek wyjątkowo nie będzie koła biblijnego.
  4. Chcemy zaprosić do udziału w dniu skupienia, który przeznaczony będzie tylko dla kobiet. Zapraszamy panie, które na co dzień nie należą do żadnej grupy parafialnej, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć na wyjątkowość daru kobiecości, jaki realizują w swojej codzienności. Zapraszamy 8 grudnia od godz. 15.30 w salce na plebanii. Na stoliku są zaproszenia, które można zabrać ze sobą. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia 02.12.2023 z okazji XXXII rocznicy powstania Radia Maryja. Szczegóły w gablocie. Zapraszamy do udziału.
  6. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela w bieżącym roku liturgicznym święto patronalne naszego Seminarium Duchownego, Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej oraz Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  7. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W nowym numerze "Niedzieli" wspomnienie o śp. ks. Prałacie Grzegorzu Grzybku.
  8. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wpłaty na konto parafialne. Można w zakrystii lub w sklepiku nabyć poświęcone opłatki wigilijne (10 zł za komplet opłatków) a także kalendarze na 2024 rok i komentarze do Ewangelii na każdy dzień.

stat4u