1. Dzisiaj patronalne święto naszego Seminarium Duchownego, Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii zagranicznej oraz Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 2. Po każdej Mszy św. odmówimy akt poświecenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi korzystając z możliwości uzyskania odpustu zupełnego(Na Mszy św. o godz. 8.30 Siostry Misjonarki ponowią swoje śluby zakonne.)
 3. Spotkanie Wspólnoty dla intronizacji jutro (poniedziałek)po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
 4. Do czwartku włącznie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30
 5. W tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
 6. Za tydzień I niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny 2024.
 7. W sobotę, 2 grudnia, o godz. 9.30 w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp. odbędą się pierwsze spotkania nowej edycji cyklu "Teologia w mieście", obejmującego 10 spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego, teologii oraz społecznego nauczania Kościoła. Do uczestnictwa zapraszamy zarówno osoby zaangażowane w ruchy i wspólnoty kościelne jak i osoby poszukujące, bez względu na wiek. Zapisy przez internetowy formularz dostępny na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein: ift.zgora.pl.
 8. Stowarzyszenie Pro Cultura et Musica im. Edyty Stein zaprasza na Jubileuszowy koncert z okazji 10 rocznicy powstania chóru Con Spirito. Koncert odbędzie się w naszym kościele parafialnym 2.12. o godz. 16.00 pod patronatem ks. bpa Tadeusza Lityńskiego Biskupa Zielonogórsko – Gorzowskiego. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
 9. Chcemy zaprosić do udziału w dniu skupienia, który przeznaczony będzie tylko dla kobiet. Zapraszamy panie, które na co dzień nie należą do żadnej grupy parafialnej, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć na wyjątkowość daru kobiecości, jaki realizują w swojej codzienności. Zapraszamy 8 grudnia od godz. 15.30 w salce na plebanii. Na stoliku są zaproszenia, które można zabrać ze sobą. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 10. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”. W punkcie sprzedaży prasy można nabyć Ewangelie na co dzień i kalendarze na nowy rok.
 11. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę przeznaczoną na Diecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne. Można w zakrystii lub w sklepiku nabyć poświęcone opłatki wigilijne (10 zł za komplet opłatków). Od soboty będzie można nabyć świece na stół wigilijny Caritas.
 12. Planuje odwiedziny rodzin naszej parafii czyli kolędę. W tym roku również na zaproszenie. Na stoliku wydrukowane są zaproszenia do wypełnienia. Prosimy zabrać ze sobą egzemplarz, wypełnić i wrzucić do puszki w prezbiterium w terminie od dzisiaj do świąt Bożego Narodzenia. Po zebraniu wszystkich zaproszeń podamy dzień i ulicę odwiedzin duszpasterskich.

stat4u