1. Dziś kończymy rekolekcje wielkopostne, szczególny czas Łaski, modlitwy i głoszenia Słowa Bożego przez rekolekcjonistę ks. dr Wojciecha Medwida. Księże Twoja obecność w naszej Wspólnocie i głoszone Słowo nie zostaną zapomniane. Bóg zapłać. Zapewniamy o naszej  pamięci modlitewnej i życzymy wielu Bożych łask i szczególnej asystencji Ducha Świętego.
2. Zapraszamy na spotkanie koła biblijnego wyjątkowo w czwartek po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
3. Msza św. Z modlitwą o uzdrowienie odprawiona zostanie w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze 3.03.2024. o godz. 18.30.
4. W czwartek  Katedry św. Piotra Apostoła – święto.
5. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa  w piątek  dla dzieci o godz.17.00 (wyjątkowo w tym tygodniu ze względu na ferie nie będzie), dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
6. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
7. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się  01.03 o godz. 18.00  w parafii pw. Najśw. Zbawiciela w Zielonej Górze.
8. Do nabycia nowy nr  tygodników „Niedziela i Gość Niedzielny ” . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę przeznaczoną dla rekolekcjonisty, jak również wpłacającym na konto parafialne.
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Członkowie grup parafialnych i zespołu Caritas pomogą w zbiórce do puszek.

stat4u