1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej, po Mszy św. o godz. 14.00 Adoracja prowadzona przez grupy parafialne: 15.00– 16.00 - Odnowa w Duchu Świętym (15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego), 16.00– 17.00 -Przyjaciele Paradyża, 17.00– 18.00 -Żywy Różaniec
  1. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  3. Jutro św. Kazimierza – święto
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w sobotę na godz. 18.00 w int. Ojczyzny ,Kościoła w Polsce, Ojca św., Duchowieństwa, , Radia Maryja, Telewizji Trwam i wszystkich dzieł przy nim powstałych i pokoju na świecie.
  5. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 08.03. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  6. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autobusową do Legnicy - miejsca Cudu Eucharystycznego. W planie również zwiedzanie miasta i katedry oraz klasztoru w Legnickim Polu. Wyjazd odbędzie się 9 kwietnia. Więcej informacji na plakacie. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii.
  7. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i Gość Niedzielny Ekstra
  8. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Koszt świecy to 20 zł. Wielkanoc to czas nawrócenia. Apelujemy również o wsparcie, które umożliwi nam dalszą pomoc dla najbardziej potrzebujących. Swoje dary prosimy składać w zakrystii. Bóg Zapłać.
  9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne na remont kościoła. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u