1. W dniu dzisiejszym i jutro Msze św. odprawiane są w porządku niedzielnym .
  2. Od Wielkiego Piątku trwamy na modlitwie do Miłosierdzia Bożego. W kaplicy adoracyjnej od dzisiaj o godz. 15.00 odmawiana będzie Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału.
  3. Trwa Oktawa Wielkanocna a do uroczystości Zesłania Ducha Świętego rozbrzmiewać będzie radosne Alleluja.
  4. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. W tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę.
  6. Do nabycia nowe numery tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” i „Magazyn Niedzieli” dla wszystkich, którym jest bliska tematyka historyczna, szczególnie z zakresu historii Kościoła i jego związków z narodem.
  7. Za tydzień 7 kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego to święto patronalne Caritas. Nasza diecezjalna Caritas zaprasza do wspólnych obchodów Dnia Dobra. Rozpoczęcie  Mszą Św. w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze o godz. 11:00, po Mszy Św. na placu między kościołem, a filharmonią odbędzie się Festyn Rodzinny, zakończenie o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas spotkania odbędzie się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na kartkę wielkanocną. Występy muzyczne, warsztaty rękodzieła, wiele atrakcji dla starszych i młodszych. Zapraszamy do wspólnego świętowania!
  8. Serdeczne podziękowanie kierujemy do wszystkich zaangażowanych w przygotowanie naszej Wspólnoty i parafii do duchowego przeżycia uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego a więc księżom wikariuszom i rezydentom za posługę w konfesjonale, ks. Mateuszowi za przygotowanie liturgii. Szafarzom nadzwyczajnym i służbie liturgicznej, ceremoniarzom Mateuszowi i Jerzemu za posługę w liturgii, chórowi, scholi za niepowtarzalny muzyczny klimat modlitewny , naszym siostrom Misjonarkom za wystrój, szczególnie s. Marcie za projekt i jego realizację oraz parafialnej grupie gospodarczej za utrzymanie porządku.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej
  10. Życzenia. Niech Święta Wielkanocne mówią nam o zwycięstwie Chrystusa, że w noc paschalną Bóg ukazał nam swoją miłość. Pozwólmy by Jezus Chrystus upodobnił nas do siebie.

stat4u