1. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 27.04.2024 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl. Zapisy i szczegółowe informacje u przewodnika ks. Wojciecha.
  2. Dzisiaj 14.04.br. w Konkatedrze św. Jadwigi odbędzie się dzień wspólnoty Radia Maryja. Podczas wszystkich Mszy Św. Słowo Boże będzie głosił o. Grzegorz Woś – Redemptorysta.
  3. Apostolat trzeźwości zaprasza na Mszę św. i modlitwę o trzeźwość i abstynencję w przyszłą niedzielę 21.04 o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej
  4. W dniach 19-20.04.2024  w parafii Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze odbędzie się wekendowy kurs dla narzeczonych. Szczegóły w gablocie.
  5. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” .
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. 04.05 minie pół roku od śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Grzegorza Grzybka. W dowód wdzięczności, za jego gorliwość w służbie Bogu i ludziom, jako Wspólnota parafialna chcemy postawić pomnik na Jego grobie. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć finansowo budowę, prosimy o złożenie ofiary do puszki w prezbiterium lub przelanie na konto parafii.

stat4u