1. W tygodniu we wtorek uroczystość św. Wojciecha bpa i m. głównego patrona Polski. Imieniny ks. Wojciecha Lisiewicza naszego wikariusza.. Odpust parafialny w Czerwieńsku.
  2. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  3. Spotkanie koła biblijnego odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
  4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 26.04. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  5. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 27.04.2024 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej www.paradisus.pl. Zapisy i szczegółowe informacje u przewodnika ks. Wojciecha.
  6. Wspólnota modlitewna „Panem jest Jezus” zapraszają na spotkanie z Dariuszem Stemplewskim - „świadectwo wiary”- przy oprawie muzycznej Przemysława Szczotko. 27.04. po Mszy św. wieczornej godz. 19.00 w sali pod kościołem. Zapraszamy.
  7. 04.05 minie pół roku od śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Grzegorza Grzybka. W dowód wdzięczności, za jego gorliwość w służbie Bogu i ludziom, jako Wspólnota parafialna chcemy postawić nagrobek w miejscu spoczynku. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć finansowo budowę, prosimy o złożenie ofiary do puszki w prezbiterium lub przelanie na konto parafii.
  8. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” i „Gość niedzielny ”
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii.

stat4u