1. Dzisiaj w naszej parafii dzieci przystąpią do I Komunii św. o godz. 10.00 i 12.00. W naszych modlitwach pamiętajmy o nich o ich rodzicach oraz rodzinach.
  2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30. Od piątku nabożeństwo majowe z nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego. Są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego.
  3. Jutro święto Apostołów Filipa i Jakuba
  4. W środę uroczystość św. Stanisława patrona Polski
  5. Spotkanie koła biblijnego odbędzie się w czwartek 9 maja, po wieczornym nabożeństwie majowym w salce na plebanii.
  6. Zapraszamy na nabożeństwo światła, które odprawimy w piątek 10.05.br o g.19.00. Droga Światła, wzorowana na tradycji Drogi Krzyżowej, jest nabożeństwem rozważającym wydarzenia z życia Jezusa Chrystusa od momentu Jego zmartwychwstania aż do zesłania Ducha Świętego.
  7. W sobotę 11.05. o g.18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych oraz kościoła w Polsce i pokoju na Ukrainie i świecie.
  8. W przyszłą niedzielę12.05. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Za tydzień w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu o godz. 18.00 rozpocznie się czwarta edycja Biblia 24/7. Na zakończenie całotygodniowego czytania Pisma Świętego 18.05. o godz. 18.00 uroczysta Msza święta w wigilię Zesłania Ducha Świętego.
  10. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny” .
  11. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii.

stat4u