1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego.
 2. W niedzielę 19.05. przeżywać będziemy doroczny odpust parafialny w uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Sumę odpustową odprawi w int. parafian ks. dr Piotr Bartoszek dyr. IFT.
 3. Zapraszamy każdego na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości odpustowej naszej parafii. Rozpoczęcie w sobotę po Mszy św. wieczornej w naszym kościele.
 4. Przypominamy o duchowym przygotowaniu się na dzień odpustu. Spowiedź św. jest codziennie rano od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00 po południu.
 5. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30.
 6. Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza na spotkanie jutro (w poniedziałek) po nabożeństwie majowym do salki na plebanii
 7. Zapraszamy na kolejny dzień skupienia dla kobiet w piątek, 14 czerwca od godziny 16:00. Zapisy w zakrystii, na parafialnym facebooku lub pod numerem telefonu podanym na plakacie.
 8. Dzisiaj w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu o godz. 18.00 rozpocznie się czwarta edycja Biblia 24/7. Zakończenie całotygodniowego czytania Pisma Świętego 18.05. o godz. 18.00 .
 9. Apostolat Trzeźwości naszej parafii zaprasza na Mszę św. z modlitwą o trzeźwość i abstynencję 19.05 do kapl MBRokitniańskiej o godz. 11.00.
 10. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. W tym roku będzie tradycyjnie procesja. Prosimy o ofiary na kwiaty do ołtarzy (puszka w prezbiterium).
 11. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” .
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii.

stat4u