1. Dziś przypada Dzień Matki
 2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała (30.05.). Główne uroczystości rozpoczną się o godz. 9.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela i zakończenie przy kościele pw. św. Jadwigi.
 3. W naszej parafii Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30, 8.30, 10.00, 12.00, 18.30 nabożeństwo majowe i 19.00. Po Mszy św. o godz. 12.00. wyruszy procesja z Najśw. Sakramentem do czterech ołtarzy przy ul. Bułgarskiej, ul. Francuskiej i ul. Słowackiej. Ołtarze przygotują grupy modlitewne a mieszkańcy przy wymienionych ulicach zatroszczą się , by przystroić okna i balkony. Nasz udział będzie manifestacją wiary i jedności Kościoła. Próba sypania kwiatków w środę 29.05. godz. 17.15 przed kościołem. Do udziału w procesji zapraszamy w sposób szczególny dzieci pierwszokomunijne. Kto by chciał wesprzeć finansowo zakup kwiatów, można złożyć ofiarę do puszki znajdującej się w prezbiterium.
 4. W Boże Ciało 30 maja, odbędzie się Zielonogórskie Uwielbienie z udziałem wielu muzyków i solistów. Początek o godz. 19.45 przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy.
 5. Spotkanie katechetów 04.06. po nabożeństwie wieczornym na plebanii.
 6. Ruszyły zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Szczegóły na plakacie i u ks. Wojciecha.
 7. W piątek Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny - święto
 8. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość się od pokarmów mięsnych.
 9. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiane są w niedziele o godz.18.30 , w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
 10. Spotkanie mężczyzn pt. „Stworzony do zwycięstwa” odbędzie się 8 czerwca o godz. 9.30 w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Prelegentem będzie trener, lider, mąż i ojciec Michał Piekara. Informacje i zapisy na stronie internetowej
 11. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”, „Mały Gość Niedzielny” , „Ekstra Gość Niedzielny” oraz „Magazyn Niedzieli” dla wszystkich, którym jest bliska tematyka historyczna.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę a także za wszelki dar wspierający bankowe konto parafialne.
 13. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

stat4u