1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w niedziele o godz.18.30 w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. Uroczystość diecezjalna NMP z Rokitna głównej patronki naszej diecezji 18.06.2024. Zachęcamy do udziału w uroczystościach. Plan uroczystości w gablocie.
  3. Spotkanie koła biblijnego odbędzie się w czwartek, po wieczornym nabożeństwie.
  4. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autobusową do opactwa cysterskiego w Lubiążu oraz do sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy - w piątek 30 sierpnia. Zapisy i informacje u ks. Rafała w zakrystii.
  5. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na dzień skupienia dla kobiet, który odbędzie się w naszej parafii w piątek 14 czerwca. Zapisy w zakrystii.
  6. Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na koncert dyplomowy Filipa Ślęzaka z klasy dyrygowania za tydzień 16.06.godz. 17.30 do kapl. MBRokitniańskiej. Szczegóły na plakatach.
  7. 06. br. szlakiem zielonogórskich parafii przejdzie Pierwsza Piesza Zielonogórska Pielgrzymka Międzyparafialna. Jest to okazja do złożenia wyznania wiary, zintegrowania środowisk katolickich naszego miasta, jest też promocją idei pielgrzymowania pieszego. Szczegóły na plakacie.
  8. Ruszyły zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Szczegóły na plakacie i u ks. Wojciecha.
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży..
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dziś zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze. Harcerze mają pozwolenie na swoją kwestę przy kościele po Mszy św. o godz. 10.00.

stat4u