1. Dzisiejsza Niedziela jest I niedzielą miesiąca. W kaplicy adoracyjnej wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na osobiste zamyślenie. Po Mszy św. o godz. 14.00 adoracja prowadzona przez grupy parafialne: 15.00-16.00 – Odnowa w Duchu Świętym (o godz. 15.00 (Koronka do Miłosierdzia Bożego) 16.00-17.00- Przyjaciele Paradyża 17.00-18.00 – Żywy Różaniec 18.00–18.50–Wspólnota Przyjaciół Radia Maryja
  1. W czwartek św. Benedykta patrona Europy – święto
  2. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Szczegóły u ks. Wojciecha. Organizujemy także wyjazd autokarowy dla tych, którzy chcą dołączyć do pielgrzymów ostatniego dnia. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22:00. Koszt: 140 zł. Zapisy w zakrystii i sklepiku parafialnym.
  3. Biuro Radia Maryja przy konkatedrze św. Jadwigi oraz Koła Przyjaciół Radia Maryja przy zielonogórskich parafiach zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę Radia Maryja na Jasną Górę w dniach od 13- 14 lipca br. z noclegiem. Wyjazd sprzed kościoła pw. Ducha Świętego 13 07. o godz.6.00.
  4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  5. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  6. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży. Dzieci pierwszokomunijne jako dar ołtarza złożyły ofiarę na wygłuszony konfesjonał. Budowa takiego konfesjonału rozpoczęta. Kto chciałby mieć udział w tym przedsięwzięciu prosimy zabrać ze stolika wydrukowaną cegiełkę i dokonać wpłaty. Bóg zapłać.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.
  8. W okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 14.00.

stat4u