1. W tygodniu przypada       I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz.6.30 – 7.30 i od 17.30 – 18.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
  2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30, 7.30, 9.00 i 18.00. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie świec. Złożona ofiara przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  1. „Eucharystia- instrukcja obsługi” . To cykl 4 spotkań z konferencjami, które pomogą zrozumieć, co dzieje się podczas Mszy św., jak w niej najlepiej uczestniczyć i głębiej przeżywać. Po Mszy św. o godz. 10.00 zainteresowanych zapraszamy do kaplicy.
  1. Za tydzień przed Światowym Dniem Chorego zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Zakończyliśmy kolędę. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za udział we wspólnej modlitwie w intencji rodzin naszej parafii, którą odmawialiśmy wspólnie przybywając na Mszę św. i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Niech duchowa, Boża rzeczywistość będzie źródłem mocnej wiary, nadziei, miłości i siły w pokonywaniu przeciwności i zła.
  3. Dzisiaj gościmy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na 2021 rok. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarzy przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów MN.
  4. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, jak również wpłacającym na konto parafialne. Do nabycia nowy numer tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

stat4u