1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu
 2. W środę Popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.
 3. Środa Popielcowa jest obowiązującym dniem pokuty, który należy zachować przez wstrzemięźliwość i post. Przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego Postu przez wszystkich w przedziale wieku 18 – 60 lat.
 4. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu trwają Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty.
 5. W Środę Popielcową Msze św. odprawione będą o godz. 6.30, 7.30, 9.00, 16.30 i 18.00 . Na znak rozpoczęcia pokuty, w czasie każdej Mszy św. będzie posypanie głów popiołem.
 6. Środa Popielcowa to dzień solidarności z kapłanami seniorami. Ofiary przeznaczone są na potrzeby Domu Księży Emerytów
 7. Piątek to dzień modlitwy i pokuty w intencji osób, które zostały skrzywdzone we Wspólnocie Kościoła. Po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa w tej intencji.
 8. „Eucharystia- instrukcja obsługi” . To cykl 4 spotkań z konferencjami, które pomogą zrozumieć, co dzieje się podczas Mszy św., jak w niej najlepiej uczestniczyć i głębiej przeżywać. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zainteresowanych zapraszamy do kaplicy.
 9. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 18.00 z kazaniem Pasyjnym. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
 10. Apostolat Trzeźwości zaprasza na comiesięczną Mszę św. dnia 21.02.na godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 11. Od 19 lutego br. do zakończenia Roku św. Józefa, 19 dnia każdego miesiąca sprawowana będzie Msza św. wotywa do św. Józefa.
 12. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wpłacającym na konto parafialne.

stat4u