1. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00,dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  3. W piątek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Nie obowiązuje post. Uroczystości odpustowe na Zaciszu.
  4. W zakrystii dla zainteresowanych wyłożone są foldery okolicznościowe z tekstami modlitw papieża Franciszka do św. Józefa oraz do św. Rodziny. Zamieszczono w nich również informację o krucjatach modlitewnych tj.: duchowa adopcja dziecka poczętego oraz krucjata adopcji małżeństw zagrożonych rozbiciem.
  5. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. Tego dnia można złożyć zobowiązanie do adopcji dziecka poczętego. W folderze zamieszczona została tzw. modlitwa codzienna. W załączniku widnieje również przykładowy rytuał włączenia do krucjaty.
  6. Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kapl. MBRokitniańskiej.
  7. W przyszłą niedzielę 21.03 po Mszy św. o godz. 14.00 w kościele spotkanie formacyjne przed uroczystością I Komunii świętej dla rodziców dzieci z klas III z grupy II. Ze względu na obostrzenia wystarczy obecność jednego rodzica/opiekuna.
  8. Korzystajmy z dyspensy zwalniającej z obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielneji łączmy się na modlitwie przez media. W naszej parafii kaplica adoracyjna Najśw. Sakramentu istnieje jako szczególne miejsce spotkania z Panem Jezusem. Jest dostępna od godz. 8.00- 18.00 w dni powszednie a w niedzielę od godz. 15.00 – 19.00.
  9. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny” - limitowany numer na Rok św. Józefa.
  10. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Część ofiar przeznaczona jest na pomoc dzieciom. Koszt świecy to 15 zł. Bóg Zapłać
  11. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u