1. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie palm
  2. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  3. W czwartek Zwiastowanie Pańskie – Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Tego dnia można złożyć zobowiązanie do duchowej adopcji dziecka poczętego. Msze św. o godz. 6.30, 7.30, 9.00 i 18.00.
  4. Przedświąteczne odwiedziny chorych zgłoszonych w zakrystii 27.03. od godz. 8.30.
  5. W Niedzielę Palmową spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z 8 klas. Spotkanie odbędzie się w kościele, przy zachowaniu odstępów o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa dla wszystkich. 
  6. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  7. Katolicka Szkoła Podstawowa ogłasza nabór do klasy pierwszej i oddziału zerówkowego. Wirtualny dzień otwarty 24.03. o godz. 17.00. informacje o spotkaniu na stronie internetowej i facebook-u. Zapraszamy.
  8. W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej po raz kolejny organizuje Akcję #PaczkaDlaSamotnegoSeniora. Jej celem jest przygotowanie i dystrybucja paczek świątecznych dla samotnych seniorów z terenu miasta Zielonej Góry. Prosimy aby seniorzy, którzy są samotni zgłaszali się do nas w dniach 22-26 marca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00 pod numery telefonów: Zielona Góra – 600 990 394.
  1. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Część ofiar przeznaczona jest na pomoc dzieciom. Koszt świecy to 15 zł. Bóg Zapłać
  2. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u