1. Dzisiaj uroczystości w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.
  2. Zachęcamy do odmówienia dzisiaj koronki do Miłosierdzia Bożego.
  3. Kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VIII, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu w kościele, zapraszamy od poniedziałku do czwartku od godz. 19.00 – 20.00, na indywidualne spotkanie z ks. Danielem w kancelarii parafialnej. Do 18.04.2021 należy dostarczyć akt chrztu, jeśli przyjęcie chrztu było poza parafia pw. Ducha Świętego.
  4. W środę święto Chrztu Polski. W 2019 r. Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. Jest to upamiętnienie chrztu Mieszka I, władcy Polan, który – zgodnie z tradycją – odbył się w Wielką Sobotę 14 kwietnia 966 r. „I to wtedy też narodziła się Polska. Odtąd zaczęliśmy o sobie samych myśleć i mówić: my, Polacy.” Prosimy udekorować swoje posesje flagą Polski.
  5. W sobotę 17.04. odbędzie się pierwsze z zaplanowanych modlitewnych czuwań wielkanocnych dla młodzieży „Spotkać Zmartwychwstałego”. Rozpocznie się ono o godz. 18.00 w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. W programie jest Eucharystia, droga światła i muzyczne uwielbienie.
  6. Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kapl. MBRokitniańskiej.
  7. W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w naszym kościele parafialnym łącznie z chórem, może przebywać 110 osób a w kaplicy 20 osób, przy zachowaniu odległości i maseczki zakrywającej nos i usta. Dla ułatwienia miejsca wyznaczone w ławkach oznakowane są białą karteczką. Prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia. Za ławkami na stoliku do wykorzystania maseczki.
  8. Uroczystość I Komunii św. przeżywać będziemy 02.05.2021. Szczegóły za tydzień
  9. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” w punkcie sprzedaży prasy w zakrystii lub od godz.15.00 kruchcie kaplicy adoracyjnej.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

stat4u