1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny. Jest okazja by poczytać wspólnie w gronie rodzinnym chociażby fragment Pisma Świętego lub obdarować z okazji wydarzeń religijnych dzieci i młodzież księgą Pisma Świętego
  2. W piątek uroczystość św. Wojciecha bpa i M. Głównego patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od p[okarmów mięsnych..
  3. Spotkanie z katechetami klas trzecich SzP. przygotowującymi dzieci do przyjęcia I Komunii św. w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  4. W przyszłą niedzielę dzień Dobrego Pasterza i światowy dzień modlitw o powołania.
  5. Zbliża się uroczystość I komunii św. W Niedzielę 2 maja, z udziałem dzieci i ich rodziców odprawione zostaną Msze św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych       o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00. Szczegóły co do podziału na grupy i organizacji uroczystości przekaże rodzicom ks. Mateusz. Prosimy wszystkich, którzy zwyczajowo uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.00 lub 12.00 by przyszli na inną godzinę.
  6. W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w naszym kościele parafialnym łącznie z chórem, może przebywać 110 osób a w kaplicy 20 osób, przy zachowaniu odległości i maseczki zakrywającej nos i usta. Dla ułatwienia miejsca wyznaczone w ławkach oznakowane są białą karteczką. Prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia.
  7. W najbliższą sobotę 24 kwietnia rozpocznie się Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Zielonej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.45 w kaplicy przy kościele pw. Ducha Świętego. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się przez elektroniczny formularz na stronie www.dlarodziny.zg.pl
  8. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” w punkcie sprzedaży prasy w zakrystii lub po godz.15.00 kruchcie kaplicy adoracyjnej.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

stat4u