1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30.
  2. W przyszłą niedzielę 23.05.2021 przeżywać będziemy doroczny odpust parafialny Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o duchowym przygotowaniu się na dzień odpustu. Spowiedź św. jest codziennie rano od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00 po południu. Sumę odpustową odprawi w int. parafian i wygłosi Słowo Boże ks. prof. Tadeusz Stanisławski. Po Mszy św. procesja z Najśw. Sakramentem wokół kościoła.
  1. W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w naszym kościele parafialnym łącznie z chórem, może przebywać 130 osób a w kaplicy 30 osób, przy zachowaniu odległości i maseczki zakrywającej nos i usta. Dla ułatwienia miejsca wyznaczone w ławkach oznakowane są białą karteczką.
  2. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz sanktuarium w Jakubowie.

stat4u