1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
 2. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci MBRokitniańskiej – patronki diecezji. W piątek uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej. Zakończenie obchodów w przyszłą niedzielę sumą odpustową. Szczegółowe informacje w gablocie.
 3. W dniach od 18 – 19.06. Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie.
 4. We wtorek 15.06 o godz. 18.50 spotkanie (próba) dla kandydatów do bierzmowania w kościele.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej klasy VII ks. Aleksandra, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele.
 6. W środę 9 rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o Opiekę Bożej Opatrzności.
 7. W sobotę XIV rocznica powstania Sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie.
 8. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. w niedzielę 20.06. o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 9. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować zgłoszenia zainteresowanych udziałem.
 10. Wspólnota Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną górę od 10 - 11.07.2021. Szczegółowe informacje w gablocie.
 11. Zbliża się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. W ramach przygotowania do dobrego i radosnego przeżycia wakacji przypominamy, że spowiedź dzieci i młodzieży codziennie jest od godz. 7.00-7.30 i od 17.30 – 18.00 codziennie.
 12. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
 13. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
 14. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

stat4u