1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. Apostolat dla Intronizacji NSPJ zaprasza na spotkanie jutro 21.06. po nabożeństwie do salki na plebanii.
  3. We wtorek 22.06 o godz. 18.50 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele. Obecność obowiązkowa.
  4. Spotkanie katechetów pracujących w parafii w środę po nabożeństwie wieczornym na plebanii.
  5. W czwartek uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  6. Zbliża się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź dzieci i młodzieży jest od godz. 7.00-7.30 i od 17.30 – 18.00 codziennie. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, w intencji dzieci i młodzieży z udziałem uczniów, nauczycieli wychowawców i rodziców w piątek 25.06.2021 o godz. 8.00.
  7. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do punktu sprzedaży prasy po konkretne informacje i dokonanie zapisu. Zapraszamy również duchowych uczestników pielgrzymki.
  8. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u