1. Zapraszamy na katechezę pt. "Usłyszeć tchnienie Ducha" połączoną z koncertem organowym w wykonaniu ks. Mateusza w przyszłą niedzielę 18 lipca o godz. 17.00 do kościoła parafialnego. W pierwszej kolejności prosimy o zajmowanie miejsc na chórze.
  2. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej zgora.pl.
  3. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do punktu sprzedaży prasy po konkretne informacje i dokonanie zapisu. Zapraszamy również duchowych uczestników pielgrzymki.
  4. Organizujemy wyjazd autokarowy na Jasną Górę dla duchowych pielgrzymów z 11 na 12 sierpnia. Powrót 13 sierpnia w godzinach porannych. Koszt wyjazdu 80zł. Zapisy w punkcie sprzedaży prasy. 
  5. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.
  6. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  7. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u