1. W czwartek św. Marii Magdaleny – święto
  2. W piątek św. Brygidy - święto
  3. W sobotę wspomnienie św. Kingi.
  4. W przyszłą niedzielę święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej w sobotę poświęcenie pojazdów. Prosimy ustawiać samochody wokół kościoła.
  5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zainteresowanych zapraszamy do punktu sprzedaży prasy po konkretne informacje i dokonanie zapisu. Wszystkich, którzy fizycznie nie mogą wziąć udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górą zachęcamy do podjęcia duchowej pielgrzymki. Jednocześnie informujemy, że Duchowi Pielgrzymi mogą składać intencje modlitewne w punkcie sprzedaży prasy.
  6. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej zgora.pl.
  7. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.
  8. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  9. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. W przyszłą niedzielę można złożyć ofiarę do puszki jako pomoc dla poszkodowanych przez kataklizmy.

stat4u