1. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do ks. Pawła po konkretne informacje i dokonanie zapisu. Zapraszamy również duchowych uczestników pielgrzymki. W przyszłą niedzielę swoją ofiarą do puszki będzie można wesprzeć pielgrzymkę.
  2. Organizujemy wyjazd autokarowy na Jasną Górę dla duchowych pielgrzymów 11. 08. godz. 22.00 i powrót 12 sierpnia w godzinach wieczornych. Zapisy w punkcie sprzedaży prasy.  Prosimy o szybkę decyzję.
  3. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  4. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  5. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. Zakończyliśmy malowanie kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w prace modernizacyjne i remontowe naszego kościoła. Pozostają jednak zobowiązania finansowe do uregulowania z wykonawcą prac malarskich. Bóg zapłać za wszelki dar.

stat4u