1. W piątek św. Marii Magdaleny – święto
  2. W sobotę św. Brygidy - święto
  3. Tradycyjnie dniach od 2 do 12 sierpnia z Zielonej Góry wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do ks. Pawła po konkretne informacje i dokonanie zapisu. Organizujemy wyjazd autokarowy na Jasną Górę dla duchowych pielgrzymów 11. 08. godz. 22.00 i powrót 12 sierpnia w godzinach wieczornych. Zapisy w punkcie sprzedaży prasy.  Prosimy o szybkę decyzję.
  4. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.
  5. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  6. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. Pozostają jednak zobowiązania finansowe do uregulowania z wykonawcą ostatnich prac malarskich. Bóg zapłać za wszelki dar.
  8. Dzisiaj swoją ofiarą do puszki będzie można wesprzeć pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

stat4u