1. Dzisiejsza Niedziela jest I niedzielą miesiąca sierpnia, miesiąca trzeźwości. Księga abstynencji jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła. O godz. 15.00 adoracja w kaplicy adoracyjnej prowadzona przez grupy parafialne.
  2. 11 sierpnia o godz. 21.45 na parkingu przy kościele zbiórka wszystkich pielgrzymów udających się autokarem na Jasną Górę. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Proszę niezdecydowanych o zgłoszenia w zakrystii.
  3. Jak wiemy, 28 czerwca Ojciec Święty Franciszek mianował ks. kan. Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Święcenia biskupie ks. kan. Adrian Put otrzyma w zielonogórskiej konkatedrze w sobotę 13 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem abpa Salvatore Pennacchio, nuncjusza apostolskiego w Polsce. Transmisję z uroczystości przeprowadzi TVP 3 Gorzów Wielkopolski. Polecajmy biskupa nominata w naszych modlitwach, aby głosząc słowo Boże, udzielając sakramentów świętych i posługując w miłości owocnie towarzyszył Ludowi Bożemu naszej diecezji.
  4. Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. Wszystkich darczyńców prosimy o składanie przyborów szkolnych w zakrystii. Bóg zapłać.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00
  6. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  7. Dziś nowy numer tygodniki „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. W przyszłą niedzielę ofiary przeznaczone będą na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  9. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.

stat4u