1. Trwa miesiąc sierpień. Czas łaski i abstynencji.
 2. W środę święto św. Bartłomieja Ap.,
 3. W piątek uroczystość MBCzęstochowskiej . Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W sobotę wspomnienie św. Moniki.
 5. Dekretem Biskupa Diecezjalnego, z dniem 25.08.2022 ks. Daniel Geppert został wikariuszem parafii w Cybince. Życzymy Jemu szczególnej asystencji Ducha Świętego i opieki MB w posługiwaniu z zapewnieniem o pamięci modlitewnej.
 6. Decyzją Matki Generalnej Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla z dniem 22.08. 2022 do posługi w naszej parafii została skierowana s. Magdalena Honkisz. Życzymy również szczególnej asystencji Ducha Świętego i entuzjazmu w posługiwaniu.
 7. Wszystkim pielgrzymom, którzy niedawno szli na Jasną Górę z naszej parafii w Grupie Czerwonej, bardzo dziękujemy za ich trud, modlitwę i poświęcenie. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do pań Doroty Dudek i Katarzyny Malickiej za pomoc w organizacji pielgrzymki. Ufamy, że w przyszłym roku Grupa Czerwona wyruszy na szlak w powiększonym i także pełnym radości składzie. Już dzisiaj zapraszamy.
 8. Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. Wszystkich darczyńców prosimy o składanie przyborów szkolnych w zakrystii. Bóg Zapłać.
 9. Przypominamy, że codziennie Msze św. odprawiane są przed południem o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00 , spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
 10. Dziś nowy numer tygodników„ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”
 11. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro . Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u