1. Dzisiaj rozpoczynają się Dni Modlitw w int. dzieci, młodzieży i wychowawców. Tydzień Wychowania.
 2. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 3. W sobotę rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka
 4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 16.09. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w kapl. MBRokitniańskiej.
 6. Rozpoczęliśmy zapisy dla kandydatów chcących przygotować się i przyjąć sakrament bierzmowania. Formularze zapisów dostępne są w zakrystii (po wypełnieniu do zwrotu). Wszelkie pytania prosimy kierować do ks. Pawła odpowiedzialnego za przygotowanie.
 7. Spotkania Oazy młodzieżowej będą odbywały się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej. Pierwsze spotkanie inauguracyjne w przyszły piątek 16.09. we salce na plebanii.
 8. Od 17.09. w sobotę rozpoczynają się spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zbiórka o godz. 9.30 przy plebanii.
 9. Zachęcamy do zaangażowania się w posługę liturgiczną ministrantów i w szeregi służby liturgiczne. W tym roku ruszył projekt Zielonogórskiej Szkoły Liturgicznej młodzieży, dzieci i dorosłych, w który zaangażowana jest nasza parafia. Więcej informacji na plakatach i u ks. Pawła.
 10. Kurs Przedmałżeński dla przygotowujących się do zawarcia małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii za tydzień 18.09. o godz. 19.00 Mszą św.
 11. Szkoła Katolicka zaprasza całe rodziny na bieg „Staśka”, który odbędzie się 18.09 na Piast Polanie. Rejestracja członków godz. 10.00. Bliższe informacje na stronie Szkoły.
 12. Osoby do 35 lat zainteresowane wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony, zapraszamy na spotkanie formacyjno – organizacyjne w najbliższy wtorek 13.09 na godz. 19.00 do parafii pw. św. Stanisława Kostki na ul. Obywatelskiej 1
 13. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” i Mały Gość Niedzielny”.
 14. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto.

stat4u