1. W środę św. Mateusza Ap. i Ewangelisty – święto
  2. Trwają zapisy dla kandydatów do bierzmowania dla uczniów z klas 7, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Formularze zapisów dostępne w zakrystii.
  1. Zapraszamy nowe osoby na koło biblijne w najbliższy czwartek na godz. 18.45 do salki na plebanii. Spotkania prowadzone przez ks. Rafała odbywają się w drugie i czwarte czwartki miesiąca.
  2. Za tydzień w sobotę 24.09. o godz. 16.30 spotkanie osób przygotowujących się do bierzmowania z grupy starszej z klas VIII. Dawniej grupa ks. Daniela. Obecność obowiązkowa.
  3. Za tydzień w sobotę 24.09. o godz. 19.00 odprawiona zostanie Msza św. w języku łacińskim w ramach Zielonogórskiej Szkoły Liturgicznej. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 23.09. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  5. Kurs Przedmałżeński dla przygotowujących się do zawarcia małżeństwa rozpoczną się dzisiaj naszej parafii Mszą św. o godz. 19.00 i trwać będzie do piątku włącznie.
  6. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę autokarową do Rokitna 01.10.2022. Szczegóły w gablocie.
  7. Zbliża się termin zakończenia rekrutacji na podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Studia podyplomowe są odpłatne i trwają cztery semestry. Przeznaczone są one wyłącznie dla osób posiadających przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne, a więc de facto dla nauczycieli, którzy chcieliby uczyć katechezy jako drugiego przedmiotu.

Rekrutacja podstawowa trwa do 25 września br. Szczegóły na stronie ift.zgora.pl oraz pod numerem telefonu 792 272 754 (Sekretariat IFT)

  1. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze.

stat4u