1. Dzisiaj drugi dzień świąt św. Szczepana Pierwszego męczennika.
  2. We wtorek święto św. Jana Ewangelisty, w środę święto św. Młodzianków Męczenników.
  3. W piątek święto Świętej Rodziny, patronalne Rodzin Katolickich, Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30, 7.30 i 18.00 w czasie których odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków. Po Mszy św. o godz. 18.00 koncert kolęd na który zaprasza nasz chór „Con Spirito”. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, biskup diecezjalny udzielił dyspensy.
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego w intencji całej naszej wspólnoty z prośbą o dary Pokoju i Miłości.
  5. W sobotę „Domowy Kościół” zaprasza na Mszę św. o godz. 23.00 na zakończenie roku kalendarzowego.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki czyli I dzień Nowego Roku 2023. Msze św. tak jak w niedzielę
  7. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.. Do nowego numeru Niedzieli dołączony kalendarz na nowy rok, a w nowym poszerzonym numerze Gościa Niedzielnego rozmowa o tym, jak polskie orionistki pomagają młodym matkom w zrujnowanym Charkowie. Prasa katolicka dostępna również w zakrystii.. Zapraszamy!
  8. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, która przeznaczona zostanie na KUL i IFT.
  9. Od 02.01. 2023 planujemy odwiedziny rodzin naszej parafii czyli kolędę. Dzisiaj ostatni dzień składania zaproszeń. Plan kolędy zostanie podany w przyszłą niedzielę

stat4u