1. Zapraszamy nowe osoby na spotkanie koła biblijnego w czwartek 26 stycznia po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej, wejście przy kancelarii parafialnej.
  2. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza na Nieszpory w intencji naszego miasta, które będą celebrowane w kościele konkatedralnym pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze, w sobotę 28 stycznia po mszy świętej wieczornej o godzinie 18:45. Wszystkich serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji naszego miasta.
  3. Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki sakralnej „Jesu Dulcis Memoria” w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego jutro 23.01. o godz. 18.45 w naszym kościele. Szczegóły na plakatach.
  4. Zakończyliśmy kolędę czyli odwiedziny duszpasterskie. Wszyscy znamy powiedzenie św. Augustyna : Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko inne jest na miejscu właściwym”. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy otwartym sercem i odpowiedzialnie zaprosili duszpasterza do swojego domu, za udział we wspólnej modlitwie w intencji rodziny i mieszkańców naszej parafii. Modliliśmy się i zawsze módlmy się, aby Boża rzeczywistość była źródłem mocnej wiary, nadziei, miłości w pokonywaniu wszelkich przeciwności. Bóg zapłać również za złożone ofiary na potrzeby parafii.
  5. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny” .
  6. Kancelaria parafialna czynna od godz. 8.30 -10.00 i 16.00 – 17.00 w poniedziałki i piątki.
  7. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę jak również wpłacającym na konto parafialne.

stat4u