1. We wtorek święto św. Cyryla i Metodego
  2. Apostolat Trzeźwości zaprasza na comiesięczną Mszę św. dnia 19.02.na godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi po Mszy św. o godz. 14.00. Na spotkaniu poświęcenie świec komunijnych.
  4. Jest jeszcze kilka miejsc na jednodniową pielgrzymkę do Grobu Bożego, klasztoru w Żaganiu oraz do innych miejsc 1 kwietnia. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii. Więcej informacji na plakatach. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii.  
  5. Koło Akademickie KSM przy UZ zaprasza 15 lutego br. na spotkanie z Igą i Krzysztofem Grzybowskimi prowadzącymi fundację Ster na miłość. Małżonkowie od wielu lat prowadzą projekty dla młodzieży, narzeczonych i małżonków. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.45 w sali pod kościołem Podwyższenia Krzyża Św. w Zielonej Górze przy ul. Aliny 17 (dla wszystkich chętnych). Wcześniej o godz. 18.00 msza św. w intencji o dobrą żonę i dobrego męża.
    Natomiast  w czwartek 16 lutego o godz. 12.00 w auli C (budynek A16) Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wojska Polskiego 69 Debata Walentynkowa z udziałem Igi i Krzysztofa Grzybowskich. Temat: Sztuka budowania relacji w związku.
  1. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę jak również wpłacającym na konto parafialne. Dzisiaj zbiórka do puszek dla ofiar kataklizmu.
  2. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

stat4u