1. Dziś kończymy rekolekcje wielkopostne, szczególny czas Łaski, modlitwy i głoszenia Słowa Bożego przez rekolekcjonistę ks. dr Mariuszowi Dudce. Księże. Twoja obecność w naszej Wspólnocie i głoszone Słowo nie zostaną zapomniane. Bóg zapłać. Zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej i życzymy wielu Bożych łask i szczególnej asystencji Ducha Świętego..
 2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej. 
 3. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
 4. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz.6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
 5. Spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Paradyża w czwartek 2. 03. Po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
 6. Zapraszamy na pierwsze nieszpory II Niedzieli Wielkiego Postu w sobotę na godz. 17.15.
 7. W przyszłą niedzielę bp Adrian Put obchodzi imieniny. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.
 8. Katolicka Szkoła Podstawowa otwiera nabór do klasy pierwszej i zerowej na nowy rok szkolny. W związku z tym zapraszamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi w czwartek 28.02. i 15. 03. na godz. 17.00 do siedziby szkoły ul. św. Cyryla i Metodego 9
 9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w piątek 03.03 o godz. 18.30 Mszą św. w parafii pw. Najśw. Zbawiciela w Zielonej Górze
 10. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela i Gość Niedzielny ” . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę przeznaczoną dla rekolekcjonisty, jak również wpłacającym na konto parafialne. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.
 12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Członkowie grup parafialnych i zespołu Caritas pomogą w zbiórce do puszek.

stat4u