1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej, po Mszy św. o godz. 14.00 Adoracja prowadzona przez grupy parafialne:15.00– 16.00 - Odnowa w Duchu Świętym (15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego) 16.00– 17.00 -Przyjaciele Paradyża, 17.00– 18.00 -Żywy Różaniec
  1. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek       dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, którą w tym tygodniu poprowadzi oaza młodzieżowa nasze parafii. Zapraszamy na nabożeństwo kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. Dzisiaj bp Adrian Put obchodzi imieniny. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.
  4. Siostry Misjonarki posługujące w nasze parafii zapraszają na Mszę św. jutro o godz. 18.00 w int. Polonii.
  5. Spotkanie koła biblijnego w czwartek 9 marca po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w sobotę na godz. 18.00 w int. Ojczyzny ,Kościoła w Polsce, Ojca św., Duchowieństwa, , Radia Maryja, Telewizji Trwam i wszystkich dzieł przy nim powstałych i pokoju na świecie. Po Mszy św. spotkanie
  7. W nowym numerze "Niedzieli" dowiemy się o jednym z najstarszych kościołów drewnianych, który jest w naszej diecezji. W "Gościu Niedzielnym" przeczytamy o 50-leciu Gorzowskiej Kapituły Katedralnej.
  8. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii, jak również wpłacającym na konto parafialne.
  9. Dziś zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Członkowie grup parafialnych i zespołu Caritas pomogą w zbiórce do puszek.
  10. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć wielkanocną świecę Caritas. Dyrektor Caritas uprzejmie prosi o1,5% podatku - 100% serca, jako coroczne wspieracie działań charytatywnych i dobroczynnych w naszej diecezji.

stat4u