1. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z parafii św. Jadwigi zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie 16 marca o godz. 18.00 w zielonogórskiej konkatedrze
  3. Przygotowanie dorosłych do bierzmowania  rozpocznie się 20.03. o godz. 19.00 w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
  4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 17.03. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  5. Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w przyszłą niedzielę 19.03.o godz. 11.00 w kapl. MB Rokitniańskiej.
  6. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny”
  7. Jutro X rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Franciszka. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i owocny pontyfikat. 
  8. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Część ofiar       przeznaczona jest na pomoc dzieciom. Koszt świecy to 20 zł. Wielkanoc to czas nawrócenia. Apelujemy również o wsparcie, które umożliwi nam dalszą pomoc dla najbardziej potrzebujących. Swoje dary prosimy składać w zakrystii. Bóg Zapłać.
  9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne na remont kościoła. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u