1. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
 2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek       dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
 3. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP obchodzimy wyjątkowo jutro (w poniedziałek).
 4. Spotkanie koła biblijnego w czwartek 23 marca po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania grupy starszej i młodszej, odbędzie się w kościele w sobotę 25.03.04. o godz. 15.00 Obecność obowiązkowa dla wszystkich. Prosimy zabrać ze sobą indeksy.
 6. Zielonogórska Szkoła Liturgiczna zaprasza do kapl. MBRokitniańskiej na Mszę św. w języku łacińskim w najbliższą sobotę 25.03. o godz. 19.00
 7. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania NMP - Dzień Świętości Życia. Msze św. w tym dniu odprawiane będą o godz. 6.30, 7.30, 9.00, 18.00. W czasie Mszy św. o godz. 9.00 będzie uroczysta Inauguracja Studium nad Małżeństwem i Rodziną i rozpoczniemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Księga, w którą wpisujemy się deklarując 9 miesięcy modlitwy wyłożona jest na stoliku, przy niej znajdują się również foldery z tzw. modlitwą codzienną. Osoby, które będą chciały złożyć deklaracje  zapraszamy na Msze św.
 8. Wydział Duszpasterstwa Rodzin naszej diecezji zapraszam do udziału w Studium Nad Małżeństwem i Rodziną. Studium jest okazją do pogłębienia wiedzy i formacji duchowej na temat realizacji powołania w rodzinie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.dlarodziny.diecezjazg.pl w zakładce Studium. Szczegółowe informacje pod nr tel. 728 443 413
 9. W przyszłą niedzielę 26.03. po Mszy św. o godz.14.00 spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. i spowiedzi św.. Na spotkaniu poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych.
 10. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Część ofiar       przeznaczona jest na pomoc dzieciom. Koszt świecy to 20 zł. Wielkanoc to czas nawrócenia. Apelujemy również o wsparcie, które umożliwi nam dalszą pomoc dla najbardziej potrzebujących. Swoje dary prosimy składać w zakrystii. Bóg Zapłać.
 1. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 2. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

 

stat4u