1. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. O godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II ,w int. naszej Wspólnoty narodowej i kościelnej z prośbą o odwagę w obronie naszych najcenniejszych wartości. Swój       udział w modlitwie       potwierdzili wicewojewoda, parlamentarzyści, Stowarzyszenia, związki i przedstawiciele środowisk chrześcijańskich. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II.
  2. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna
  3. Młodzież licealna przeżywać będzie od 28.03 do 30.03 swoje doroczne rekolekcje szkolne Otoczmy ich naszą modlitwą..
  4. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  5. W sobotę 1.04. o godz. 11.00 w katedrze gorzowskiej wyznaczony zostanie dla naszej parafii kolejny szafarz nadzwyczajny Komunii św.       Mariusz Kanadys. Polecamy Waszej modlitwie wszystkich szafarzy posługujących w parafii.
  6. W sobotę 1.04. od godz. 8.30 przedświąteczne odwiedziny chorych, łącznie ze zgłoszonymi w zakrystii.
  7. Za tydzień Oaza Dzieci Bożych sprzedawać będzie własnoręcznie wykonane palmy. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie 3-dniwych rekolekcji w Myśliborzu.
  8. Zielonogórska Miejska Droga Krzyżowa ze św. Janem Pawłem II wyruszy w Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, o godz. 19:00 sprzed kościoła konkatedralnego pw. św. Jadwigi Śląskiej, a zakończy się Apelem Maryjnym i wspomnieniami o Papieżu Polaku przed pomnikiem św. Jana Pawła II, przy kościele pw. Ducha Świętego. Wspominając 18. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich kapłanów, osoby konsekrowane i wiernych świeckich, aby dać świadectwo naszej wiary, która przez lata była i wciąż jest umacniana świadectwem i nauczaniem świętego Papieża.
  9. Kontynuujemy Wielkanocną Akcję Caritas w ramach której rozprowadzamy świece na stół wielkanocny. Część ofiar przeznaczona jest na pomoc dzieciom. Koszt świecy to 20 zł. Apelujemy o wsparcie, dla najbardziej potrzebujących. Swoje dary prosimy składać w zakrystii Kościoła Bóg Zapłać.
  1. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Polecamy dodatek do „Gościa Niedzielnego” - Znaki Męki Pańskiej przypominające o cenie naszego zbawienia.
  2. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać

stat4u