1. W dniu dzisiejszym i jutro Msze św. odprawiane są w porządku niedzielnym .
  2. Do przyszłej niedzieli czyli niedzieli Miłosierdzia Bożego, trwać będzie Oktawa Wielkanocna a do uroczystości Zesłania Ducha Świętego rozbrzmiewać będzie radosne Alleluja.
  3. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po Mszy św. wieczornej
  4. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. Apostolat Trzeźwości zaprasza za tydzień 16.05 na Mszę św. na godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
  6. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”.
  7. Serdeczne podziękowanie kierujemy do wszystkich zaangażowanych w przygotowanie naszej Wspólnoty i parafii do duchowego przeżycia uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego a więc księżom wikariuszom posługę w konfesjonale, ks. Pawłowi za przygotowanie liturgii, Szafarzom nadzwyczajnym i służbie liturgicznej, ceremoniarzowi Mateuszowi za wzorcową posługę w liturgii, chórowi, scholi za niepowtarzalny muzyczny klimat modlitewny , naszym siostrom Misjonarkom za wystrój, szczególnie s. Magdalenie projekt i realizację ciemnicy, grobu Pańskiego oraz grupie parafialnej za utrzymanie porządku.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej
  9. Życzenia. Niech Święta Wielkanocne mówią nam o zwycięstwie Chrystusa, że w noc paschalną Bóg ukazał nam swoją miłość.

Pozwólmy by Jezus Chrystus upodobnił nas do siebie, byśmy tak jak On na nienawiść, złość, zazdrość odpowiadali miłością, na przemoc - łagodnością, na wszelkie zło - przebaczeniem, na nie przyjaźń - pokojem, na przekleństwo -błogosławieństwem. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa umocni w nas wiarę, że Bóg w swoim Synu dał nam nowe serce.

stat4u