1. Międzynarodowe święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  2. Nasza diecezjalna Caritas zaprasza do wspólnych obchodów Dnia Dobra. Od godz. 12:00, po Mszy Św. na placu między kościołem pw. MBCzęstochowskiej a filharmonią odbędzie się Festyn Rodzinny. Zakończenie o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas spotkania nastąpi wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na kartkę wielkanocną, pokazy taneczne, występy muzyczne, warsztaty rękodzieła, wiele atrakcji dla starszych i młodszych. Zachęcamy do odmówienia dzisiaj koronki do Miłosierdzia Bożego.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej i młodszej odbędzie się w sobotę 22.04. o godz. 15.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  4. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” i „Mały Gość Niedzielny” Polecamy prasę katolicką: W nowym numerze "Niedzieli" m.in. wywiad z siostrami albertynkami, które odwiedziły naszą parafię w ubiegłym roku. W "Gościu Niedzielnym" o tym, czy tekst biblijny dotarł do naszych czasów w niezmienionej postaci.
  5. Nasza parafia organizuje jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu oraz do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu - 13 czerwca. Więcej informacji na plakatach. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii. 
  6. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl. Zapisy i szczegółowe informacje u przewodnika ks. Pawła.
  7. W dniach 17-22 kwietnia w Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze odbywać się będzie kurs przedmałżeński. Spotkania po Mszy św. wieczornej w kościele.
  8. Uroczystość I Komunii św. przeżywać będziemy 07.05.2023. Rocznica Uroczystości I Komunii św. w niedzielę 14.05. o godz. 12.00.Próby przed uroczystością dzieci pierwszokomunijnych 18. i 19..04(wtorek, środa) o godz. 16.00 Sz.P. nr 22 i inne, dnia 20. i 21.04.(czwartek, piątek) Sz.P. nr 1 o godz. 16.00
  1. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej

stat4u