1. Jutro (w poniedziałek) uroczystość św. Wojciecha Bpa i M. głównego patrona Polski.
  2. We wtorek święto Marka Ewangelisty
  3. W niedzielę 7 maja 2023 r. odbędzie się diecezjalna pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Paradyżu.
  4. Spotkanie koła biblijnego w czwartek 27 kwietnia po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  5. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl. Zapisy i szczegółowe informacje u przewodnika ks. Pawła.
  6. Nasza parafia organizuje 13 czerwca jednodniową pielgrzymkę do Lichenia oraz Kalisza. Zapisy i informacje u ks. Rafała w zakrystii. 
  7. Do nabycia nowe nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” i „Mały Gość Niedzielny”. W "Niedzieli" rozmowa z naszymi parafianami o pieszej pielgrzymce śladami św. Franciszka. W "Gościu Niedzielnym" o powstaniu w getcie warszawskim.
  8. Zielonogórska Szkoła Liturgiczna zaprasza na Mszę św. w języku łacińskim w sobotę 29.04. o godz. 19.30 do kapl. MBRokitniańskiej .
  9. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 8 – 9 lipca 2023. Szczegóły w gablocie
  1. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii.

stat4u