1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego.
 2. W niedzielę 28.05. przeżywać będziemy doroczny odpust parafialny w uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Sumę odpustową odprawi w int. parafian ks. kan. dr Bogusław Grzebień
 3. Przypominamy o duchowym przygotowaniu się na dzień odpustu. Spowiedź św. jest codziennie rano od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00 po południu.
 4. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30.
 5. Jutro 22.05. godz. 17.00, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze ogłasza dodatkowy nabór do klas pierwszych o profilu sportowym z możliwością wyboru 2 godzin treningu piłki nożnej lub ćwiczeń ogólnorozwojowych. Szczegóły w sekretariacie i na stronie szkoły.
 6. Spotkanie koła biblijnego w najbliższy czwartek po wieczornym nabożeństwie majowym.
 7. W piątek przypada Dzień Matki.
 8. W dniach od 02 – 12.08. br. odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii wychodzi grupa czerwona. Chętnych do wspólnego kroczenia pielgrzymim szlakiem zapraszamy do zapisów w zakrystii i w punkcie sprzedaży prasy u p. Doroty.
 9. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. W tym roku będzie tradycyjnie procesja. Prosimy o ofiary na kwiaty do ołtarzy (puszka w prezbiterium).
 10. Po Bożym Ciele, odbędzie się tradycyjna, trzydniowa piesza pielgrzymka do Rokitna w int. powołań.  Szczegóły i zapisy u ks. Tomka (731 741 143, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 11. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ” .
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii.

stat4u