1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
 2. Jutro 12.06 po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii z katechetami pracującymi w szkołach na terenie naszej parafii.
 3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i ziół.
 4. W piątek uroczystość Najśw. Serca P.J. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość się od pokarmów mięsnych.
 5. Obowiązkowa próba przed bierzmowaniem w piątek o 19.00 w kościele.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z  grupy młodszej w sobotę o godz. 16.00 w kościele. Obecność obowiązkowa z dzienniczkami.
 7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 8. W przyszłą niedzielę uroczystość diecezjalna NMP z Rokitna głównej patronki naszej diecezji. Zachęcamy do udziału w uroczystościach. Plan uroczystości w gablocie.
 9. W dniach od 02 – 12.08. br. odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii wychodzi grupa czerwona. Chętnych do wspólnego kroczenia pielgrzymim szlakiem zapraszamy do zapisów u p. Doroty lub w zakrystii.
 10. Apostolat Trzeźwości naszej diecezji organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniach 17 – 18.06. (sobota i niedziela). Szczegóły wyjazdu i zapisy u księdza Eugeniusza do środy włącznie.
 11. Apostolat Trzeźwości naszej parafii zaprasza na Mszę św. (ostatnią przed wakacjami) z modlitwą o trzeźwość i abstynencję 18.06 do kapl MBRokitniańskiej o godz. 11.00.
 12. Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na koncert muzyki chóralnej w wykonaniu studentów kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej 18.06. godz. 17.00 do kapl.MBRokitniańskiej.
 13. Dziś nowy numer tygodników – „Niedziela” „Gość niedzielny”.
 14. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i za hojność wpłacającym na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią 11.06. zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze

stat4u