1. W tygodniu przypada I sobota miesiąca.
  2. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone w tym dniu przeznaczone są na potrzeby stolicy apostolskiej tzw. Świętopietrze.
  3. Od 5 – 11 lipca odbędzie się obóz stypendystów Fundacji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia pod Hasłem „ Trwajcie we Mnie”. 6 lipca na rozpoczęcie obozu odprawiona zostanie w naszym kościele o godz. 10.00 Msza św. pod przewodnictwem bpa Tadeusza Lityńskiego i z udziałem około 500 stypendystów.
  4. W dniach od 02 – 12.08. br. odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii wychodzi grupa czerwona. Chętnych do wspólnego kroczenia pielgrzymim szlakiem zapraszamy do zapisów u p. Doroty lub w zakrystii.
  5. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  6. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  7. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. W okresie wakacyjnym nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 14.00

stat4u