1. Trwa miesiąc sierpień. Czas łaski i abstynencji.
  2. W piątek rocznica wybuchu II wojny światowej.
  3. W tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od 6.30 – 7.30 i od godz. 17.00 – 18.00.
  4. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 8.30
  5. Dekretem Biskupa Diecezjalnego do posługi w parafii przybyli ks. Mateusz Pobihuszka i ks. Wojciech Lisiewicz. Serdecznie witamy i życzymy szczególnej asystencji Ducha Świętego i entuzjazmu w posługiwaniu naszej Wspólnocie.
  6. Decyzją Matki Generalnej Sióstr Misjonarek Chrystusa Króladla Polonii, do posługi w naszej parafii zostały skierowane s. Marta Matuła jako zakrystianka i s. Karolina Szot. Życzymy również szczególnej asystencji i opieki Ducha Świętego.
  7. W nowym sezonie Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do podjęcia zupełnie nowych form studiów i kursów, zróżnicowanych tematycznie i sprofilowanych pod kątem zainteresowań – „Teologia szyta na miarę”. Oferta skierowana jest do każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiedzę o Bogu i świecie oraz ugruntować chrześcijańską wizję rzeczywistości. Studia w formie weekendowej mają charakter uzupełniający i – co ważne – nie wymagają wcześniejszego wykształcenia akademickiego. Rekrutacja na wszystkie kierunki rozpoczyna się 1 września Szczegóły na stronie IFT   i plakacie.
  8. Donald Turbitt z USA, założyciel międzynarodowej wspólnoty Mężczyźni Świętego Józefa  poprowadzi konferencje i modlitwę w dniach 8-10 września w Zielonej Górze oraz 9 września w Międzyrzeczu w ramach 11. Pielgrzymki Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości. Szczegóły na plakacie i ulotkach
  9. 15 września 2023 rozpoczniemy dekanalne przygotowanie dorosłych do sakramentu bierzmowania w sytuacji nadzwyczajnej. Spotkania w zielonogórskiej Konkatedrze w każdy piątek o godz. 19.00. TERMINY SPOTKAŃ: 15, 22, 29 września; 6, 13, 20, 27 października; 10, 17, 24 listopada 2023.
  10. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”
  11. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe kościoła.

stat4u