1. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 2. W czwartek o godz. 9.00 w kaplicy MBRokitniańskiej odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna w 15 lecie działalności Klubu Seniora i Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
 3. Kandydaci do bierzmowania z grupy starszej( klasa 8) mają swoje spotkanie we wtorek godz. 19.00 w salce parafialnej na plebanii.
 4. Od 16.09. w sobotę rozpoczynają się spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zbiórka o godz. 9.30 przy plebanii.
 5. W sobotę 16.09. o godz. 10.00 rozpocznie się Dzień Skupienia grup modlitewnych wraz z kapłanami i wszystkich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w kapl. MBRokitniańskiej.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w 40 lecie Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
 8. 7.10.br. organizowany jest wyjazd Wspólnot Żywego Różańca do Rokitna, zapisy w zakrystii u ks. Mateusza, zapraszamy członków Wspólnoty Żywego Różańca i nie tylko. Koszt 40zł.
 9. W naszej parafii rusza kolejny sezon Koła Biblijnego prowadzonego przez ks. Rafała. Spotkania odbywają się w drugi i czwarty CZWARTEK miesiąca po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii. Zapraszamy dotychczasowych członków oraz chętnych 14 września na godz. 18:45 do salki na plebanii.
 10. Kurs Przedmałżeński dla przygotowujących się do zawarcia małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 18.09. o godz. 19.00 w Sali pod kościołem.
 11. Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, z okazji Dnia Patrona, zaprasza w Niedzielę 17.09.br. o g.10.00 na "Piast Polanę", gdzie rozpocznie się "Bieg Staśka". Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Bliższe informacje na stronie Szkoły.
 12. Pielgrzymka szlakiem kościołów drewnianych, w tym do jednego z najstarszych kościołów drewnianych w Polsce, odbędzie się 17 października. Więcej informacji w gablocie. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii.
 13. W związku ze zbiórką elektro śmieci prowadzoną w całej Polsce przez Stowarzyszenie „Pro Missio” zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jutro 11.09 w poniedziałek od godz. 8.00 do 12.00 w wyznaczonym miejsc ogrodu plebanijnego. Informacje szczegółowe na plakacie i ulotkach.
 14. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” . Polecamy w aktualnym numerze "Niedzieli" bezpłatny dodatek specjalny przybliżający rodzinę Ulmów z okazji ich beatyfikacji.
 15. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto.

stat4u